ELISOFT Firma 2017

Aplikacja ELISOFT Firma 2017 to najbardziej rozbudowana i pozbawiona wszelkich ograniczeń wersja naszego cieszącego się ogromną popularnością programu Faktury 2017*. Zawiera rozbudowaną obsługę części magazynowej, umożliwiając kontrolę stanów magazynowych na dokumentach PZ/WZ/PW/RW i obsługę wielu magazynów. Dokumenty PZ i WZ mogą powstawać automatycznie na podstawie faktur zakupu i sprzedaży lub można je tworzyć ręcznie w razie potrzeby. Zawiera znacznie rozrzeszoną kartotekę opisu towarów. Nowością w tej wersji jest także obsługa dokumentów cyklicznych (np. faktury abonamentowe), moduł ofertowania oraz wydruki paragonów na drukarkach fiskalnych zgodnych z protokołami Thermal i Posnet. Lista urządzeń tutaj.

ELISOFT Firma 2017 zawiera rewolucyjną funkcjonalność umożliwiającą całkowicie dowolną, precyzyjną edycję każdego elementu na wydrukach za pomocą wbudowanego zaawansowanego, a jednocześnie bardzo prostego w użyciu edytora szablonów wydruków! Ta wersja umożliwa także proste i wygodne wystawianie faktur zaliczkowych i końcowych oraz obsługę zleceń (nieodzowne narzędzie dla wszelkich firm usługowych, warsztatów, serwisów itp).

Niewątpliwą zaletą aplikacji jest integracja z serwisem płatności internetowych transferuj.pl, dzięki czemu faktury wystawiane w programie mogą być opłacane przez klientów za pomocą serwisu Krajowego Integratora Płatności różnymi metodami natychmiastowych płatności internetowych.

Aplikacja posiada także unikalną na rynku funkcję drukowania kodów QR na fakturach do płatności smartfonami - jest to niezwykle wygodna funkcja pozwalająca opłacić fakturę poprzez zeskanowanie kodu z faktury.

Program współpracuje także z czytnikiem kodów kreskowych, który pozwala na rozwinięcie skrzydeł funkcjom magazynowym - sprzedaż, tworzenie i wyszukiwanie towarów jest tak proste i przyjemne jak zeskanowanie kodu czytnikiem.

Całości dopełnia funkcja automatycznej weryfikacji faktur i wysyłki maili przed lub po terminie płatności (miękka windykacja) przypominając Twoim klientom o uregulowaniu faktur na czas lub upominając się o wpłatę gdy ta nie została dokonana w terminie. Parametry jak i treść automatycznych maili definiujesz samodzielnie korzystając z bogatego i nowoczesnego edytora maili.

* Kliknij tutaj, aby porównać dostępne wersje aplikacji.

[ możliwości programu | mam pytania | chcę pobrać ELISOFT Firma 2017]

ELISOFT Faktury 2017

Aplikacja Faktury 2017 to rewelacyjny bezpłatny program do wystawiania faktur, który bez żadnych opłat może być wykorzystywany w firmie. Aplikacja może działać na jednym lub na wielu stanowiskach połączonych w sieć. Daje możliwość tworzenia faktur sprzedażowych, zakupowych, proform i rachunków w formie PDF oraz wysyłki faktury przez email do klienta bezpośrednio z programu! Umożliwia korzystanie z wielu kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Wystawia faktury w PLN, EUR i wielu innych walutach, korzystając automatycznie z kursów NBP. Wbudowany magazyn usług/towarów pozwala na ewidencję asortymentu i szybkie wystawianie faktur.

Zawiera rewolucyjną możliwość drukowania kodów QR na fakturze do PŁATNOŚCI MOBILNYCH za pomocą smartfona!

Aplikacji można także używać do rozliczania faktur, kontaktu z klientami, monitorowania płatności, wysyłania mailem przypomnień zapłaty, tworzenia zestawień sprzedaży, a także do ewidencjonowania własnych kosztów i wydatków, czy to w postaci faktur zakupowych czy dokumentów kasowych.

Zintegrowany moduł do analiz pozwala na wykonywanie graficznych analiz danych na podstawie faktur, takich jak obroty, wartościowość klientów, wizualizacja sprzedaży z podziałem na województwa lub miasta, czy analiza sprzedaży towarów i usług.

Dzięki aplikacji Faktury 2017 zyskasz pełną kontrolę nad swoimi finansami i uporządkujesz dane w firmie. Wszystkie te i wiele więcej funkcji całkowicie bezpłatnie!* Zapraszamy!

* Kliknij tutaj, aby porównać dostępne wersje aplikacji.

[ możliwości programu | mam pytania | chcę pobrać ELISOFT Faktury 2017]

Poligraf 2014

Program Poligraf 2014 to rozbudowany system do obsługi realizowanych zleceń w firmach poligraficznych, agencjach reklamowych, drukarniach i innych, o podobnej specyfice produkcyjnej. Program może pracować w sieci na wielu komputerach, dając pracownikom natychmiastowy dostęp do aktualnych danych na temat wykonywanych zleceń, zamówień, faktur, bazy kontrahentów. Wykonuje graficzne analizy danych! Praca z Poligrafem w firmie staje się sprawniejsza i szybsza, a Ty i Twoi pracownicy mają dokładną kontrolę nad każdym zleceniem.

Jeśli chcesz zautomatyzować i przyspieszyć pracę w firmie, pozbyć się papierów na biurku i w wygodny sposób gromadzić i przetwarzać dane, to Poligraf jest dla Ciebie! Program pomoże Ci zapanować nad wieloma jednocześnie realizowanymi zleceniami w różnych działach firmy!

Zdobądź przewagę nad konkurencją z systemem Poligraf 2014! Zapraszamy!

[ możliwości programu | chcę kupić program | mam pytania | chcę pobrać demo Poligraf 2014]