Faktury 2020

Aplikacja Faktury 2020 to rewelacyjny bezpłatny program do wystawiania faktur, który bez żadnych opłat może być wykorzystywany w firmie. Aplikacja może działać na jednym lub na wielu stanowiskach połączonych w sieć. Daje możliwość tworzenia faktur sprzedażowych, zakupowych, proform, zleceń. Zapis dokumentów do PDF, wysyłki faktur przez email do klienta bezpośrednio z programu. Posiada zaawansowany edytor szablonów wydruków, dzięki któremu całkowicie możesz dostosować wydruki każdego dokumentu. Pobiera dane kontrahentów z serwisów GUS. Umożliwia korzystanie z wielu kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Wystawia faktury w PLN, EUR i wielu innych walutach, korzystając automatycznie z kursów NBP. Wbudowany magazyn towarów i usług pozwala na ewidencję asortymentu i szybkie wystawianie faktur. Całości dopełniają graficzne analizy danych.

Zawiera rewolucyjną możliwość drukowania kodów QR na fakturze do PŁATNOŚCI MOBILNYCH za pomocą smartfona!

Aplikacji można także używać do rozliczania faktur, kontaktu z klientami, monitorowania płatności, wysyłania mailem przypomnień zapłaty, tworzenia zestawień sprzedaży, a także do ewidencjonowania własnych kosztów i wydatków, czy to w postaci faktur zakupowych czy dokumentów kasowych.

Zintegrowany moduł do analiz pozwala na wykonywanie graficznych analiz danych na podstawie faktur, takich jak obroty, wartościowość klientów, wizualizacja sprzedaży z podziałem na województwa lub miasta, czy analiza sprzedaży towarów i usług.

Dzięki aplikacji Faktury 2020 zyskasz pełną kontrolę nad swoimi finansami i uporządkujesz dane w firmie. Wszystkie te i wiele więcej funkcji całkowicie bezpłatnie! Zapraszamy!

Aplikacja w wersji darmowej ma ograniczone niektóre funkcjonalności w porównaniu z wersją pełną. Kliknij tutaj, aby zobaczyć co zyskujesz w pełnej wersji aplikacji.

[ mam pytania | chcę pobrać Faktury 2020]

Podstawowe funkcje/możliwości programu:

Aplikacja w wersji darmowej ma ograniczone niektóre funkcjonalności w porównaniu z wersją pełną. Kliknij tutaj, aby zobaczyć co zyskujesz w pełnej wersji aplikacji.